O nás

Jsme tým zapálený do realizací rodinných domů

Myslíme ekonomicky, ekologicky a moderně. Ušijeme každému dům na míru. Tykáme si s “chytrou domácností” stejně jako s běžným ekonomicky výhodným řešením.

Vybíráme pouze kvalitní dodavatele s dlouholetou tradicí a vysokou spolehlivostí vybraných stavebních prvků.

Sdělíte nám Vaše vize, přání a požadavky. My je s radostí doplníme a navrhneme optimální řešení. Vše dodáme až na stavbu a namontujeme. Náš tým Vám se vším pomůže. Od návrhu až po realizaci.

Poskytujeme certifikovanou kvalitu, odbornost, individuální přístup a kreativitu.

Všechny naše domy jsou energeticky certifikovaný, čím se řadíme do kategorie energeticky úsporných domů.

A zvládneme toho víc!

Nová okna, dveře, stínicí technika, garážová vrata, pergoly a další stavební, interiérové a exteriérové doplňky. Najdeme s Vámi to nejlepší řešení.

Klademe důraz na kvalitu a stálost námi vybraných produktů a systémů. Správné řešení šetří náklady na vytápění a klimatizaci. Vaši domácnost udržíme v ideálních podmínkách pro komfortní a zdravé bydlení.

Naše mise

Pomáháme stavět moderní a úsporné rodinné domy. Vaše bydlení bude multifunkční místo pro život, kde se budete cítit komfortně, zdravě a bezpečně. Ve vašem soukromí budete plně zrelaxovaní pro další aktivity, kterými naplňujete svůj volný čas i profesní život. Pro váš vysněný domov zajistíme vše, od návrhu po realizaci.

Dlouholetá tradice v dřevostavbách

Bohatý sortiment montovaných domů nám vyrábí naše partnerská společnost Steco Group, která se úspěšně vyvíjí už celých 20 let na celosvetovém trhu.

Steco Group ve svém složení má centrum komerčních aktivit a projektové kanceláře v Baden-Badenu v Německu a moderní výrobní závod v Bosně a Hercegovině.  YU-MONT má se svým odborným týmem a v spoluprací s pražskou pobočkou Nový domov Steco jako primární úkol to, aby inovativní řešení výstavby moderních montovaných domů, zpřístupnil jednomu z nejrychleji rostoucích trhů v Evropě.