Pomůžeme Vám s financováním stavby

S námi vše pod jednou střechou, do banky chodit nemusíte

Kromě toho, že Vám postavíme vysnění dům, tak vám pomůžeme vyřídit hypotéku rychle, chytře a bez poplatků. Výhodnou úrokovou sazbu a kompletní služby vám poskytne náš finanční specialista.

Hypotéka bez starostí

Spousta klientů se nás ptá, jestli budou muset něco platit. Za konzultace a pomoc při řešení hypotečního úvěru nám nic neplatíte.

Chceme abyste ušetřili co nejvíce

Vyhodnotíme vaši bonitu, a dle výsledků vám nabídneme nejlepší řešení pro vaši situaci.

Společně vybereme správnou hypotéku

Kromě výše úrokové sazby zohledňujeme i jiná důležitá kritéria při výběru výhodné banky – bedlivě sledujeme podmínky čerpání, poplatky již na začátku nebo v průběhu splácení, rychlost vyřízení, přerušení splácení, změnu výše splátek nebo nutnost doložení příjmů.

Všechny tyto faktory ovlivňují výslednou měsíční splátku, ale i vaši spokojenost v průběhu splácení.

Hypotéka naruby

Chtěli byste začít řešit vlastní hypotéku, ale zatím nemáte vyhlédnutou nemovitost? S námi máte hypotéku dopředu a své budoucí bydlení si můžete vybírat až 3 roky.

Jak to funguje?

Hypotéku a její sazbu si můžete fixovat na 3 roky a v této době najít nemovitost, která je pro Vás vhodná. Sjednání úvěrové smlouvy a její podpis tedy probíhá před koupí nemovitosti, a její načerpání se pak váže na kupní smlouvu.

Proč zvolit tuto hypotéku?

Často se setkáváme s klienty, kteří mají schválenou hypotéku na nemovitost, ale než projdou veškerým procesem a dostanou se k čerpání hypotéky, tak je někdo předběhne a koupí jejich vyhlídnutou nemovitost v hotovosti. Proto je tu hypotéka naruby, u které máte dopředu schválenou maximální výši hypotéky a Vaši vysněnou nemovitost můžete hledat až 3 roky.

Čeká Vás životní změna?

Plánujete změnit zaměstnání, anebo přemýšlíte nad novým přírůstek do rodiny a půjdete na rodičovskou dovolenou? Můžete si zařídit tento typ hypotéky, který se Vám váže na Vaší aktuální bonitu a uplatnit jí můžete do 3 let. Takže nemusíte plány na bydlení odkládat a pustit se do toho hned.

Refinancování hypotéky

Většina klientů se bojí poplatků za předčasné ukončení smlouvy, ale v této době už se nemáte čeho bát.

Změna se může vyplatit

Proč naše služby

Spolupracujeme skoro se všemi bankami v ČR

Najdeme pro vás nejvýhodnější hypotéku

Úvěr čerpáte rychle a bez poplatků

Získáte odhad zdarma

Získate finanční rezervu