• Úvod
  • /
  • Novinky
  • /
  • Modulový CLT domek YuPOD se může stát moderním rekreačním objektem nebo chatkou na víkendy s rodinou

Modulový CLT domek YuPOD se může stát moderním rekreačním objektem nebo chatkou na víkendy s rodinou

27. 2. 2023

Rychlá výstavba, modularita, široká oblast použití. Moderní architektura s nádechem moderního designu. Toto všechno spojuje produktová řada Tiny Elements od společnosti YUMONT Company.

Odpočinek spojený s přírodou

Rekreační moduly YuPOD jsou prioritně navrhnutý jako spojnice mezi dnešní uspěchanou dobou a přírodou. YuPOD nabízí volnost, místo pro krásné chvíle s rodinou nebo přáteli.

Architektonický podpis a design byl pro výrobce YUMONT Company hlavním aspektem. Použitím hlavních konstrukčních prvků CLT panelu se možnost našich staveb posunula o mílové kroky dopředu. Díky tomu jsme schopni využít maximální potenciál prostoru a zachovat atraktivní design spojený s přírodním vzhledem.

Celý modul je tepelně a zvukově odizolován tak, aby nebyla kvalita bydlení nijak omezena. Všechny použité prvky jsou certifikovány.

Exteriér a interiér si zákazník může konfigurovat. Prioritně pracujeme s přírodními materiály (dřevo, kámen, kov a sklo). Výběr začíná u nejmenší varianty domku YuPOD M (25m² zastavěné plochy) a končí u varianty YuPOD XL Home (48m² zastavěné plochy), který je určen nejen pro rekreační bydlení, ale také po trvalé bydlení.

Z pohledu exteriéru je na výběr více typů dřevěné nebo plechové fasády. Mezi naše oblíbené typy fasád patří japonská opalovaná fasáda YAKISUGI. Celému domku dodává jedinečné designové charisma. Opalovaná fasáda YAKISUGI je také bezúdržbová fasáda, co ocení mnoho zákazníků.

Síla dřeva, síla přírody

Základní platforma YuPODU je stavěna na dřevěném masivním roštu, který je zakonzervován vůči vlivu vlhkosti, vody, oxidaci a škůdcům. Díky CLT konstrukci je celková životnost našich domků počítána na desítky desetiletí. Je historicky známo, že kvalitní masivní dřevostavby se dožívají 100 až 200 let. Domek může být umístěn i na základové desce, pokud je to požadavek zákazníka.

Výhodou YuPODU je, že byl navržen tak, aby mohl být umístěný v jakékoli oblasti. Priorita pro nás je spojitost s přírodou, ale nebojíme se ani klasického urbanismu, kde YuPOD může sloužit jako kavárna, prodejna nebo kancelář.

Dopřejte si ještě více pohodlí

K modulárním domkům YuPOD také dodáváme bohaté příslušenství v podobě verandy na míru, zahradního nábytku, exteriérové sauny a bazénového modulu. Vše v designu Tiny Elements.

Budoucnost je v ekonomickém a moderním bydlení

Rekreační moduly YuPOD představila společnost YUMONT Company na podzim roku 2022.  Aktuálně společnost rozšiřuje moduly i pro trvalé bydlení.

Prozkoumejte možnosti YuPODU na vlastní oči. Navštivte náš showroom v Březnici u Zlína.

Líbí se vám YuPOD?

Kontaktujte nás – ať už pro více informací, nezávaznou poptávku ceny koupě, anebo pro možnosti pronájmu a investice. Napište nám na info@yumont.cz

KATALOG YuPOD

YUMONT | CLT stavby & dřevostavby